ویژگی های کارگاه آموزشی «ساخت پیوند پایدار عشق»

ویژگی های کارگاه آموزشی «ساخت پیوند پایدار عشق»


ویژگی های کارگاه آموزشی «ساخت پیوند پایدار عشق» ️

سه ویژگی خاص کارگاه آموزشی « ساخت پیوند پایدار عشق»:

احساسات همسران در روند یادگیری مورد توجه قرار گرفته و تجربه می شود. تجربه احساسات به ساخت پیوند پایدار عشق کمک می کند.

همراهی دستیاران با مدرس:

مدرس ضمن آموزش مفاهیم تئوری با همکاری دستیاران خود دست به اجرای فعالیت های عملی می زند که یادگیری مفاهیم را تسهیل کرده و عمق می بخشد.

بازی :

در فرآیند کارگاه زوجها بر روی زمین بازی خاص این کارگاه (مت) قرار می گیرند و به انجام بازی های شاد و مهیجی می پردازند که از دل مفاهیم آموزشی کارگاه استخراج شده و یادگیری را تسهیل می کند.

کارگاه BLC مناسب شماست تا پیوند عشق رو در رابطه تون به شکل پایداری تجربه کنین…

 

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : کوهسنگی ۱۰ حاجی آبادی ۲/۲ پلاک ۳۵ واحد ۵ ️

۰۵۱۳۸۵۳۴۱۱۱

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹

۰۹۳۵۵۳۰۷۳۱۱

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی)

با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب وحرفه ای  کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روان شناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *