می تونم مغزم رو بازسازی و تعمیر کنم؟

خیلی از ما دوست داریم از شر عادات ناپسند، روابط فرسایشی و مشکلات ناشی از کمبود دقت و تمرکزمون رها بشیم. اما این سئوال برامون مطرح باشه که مغز من اینجوری طراحی شده (یا عادت کرده) مگه میشه تغییر کنه؟

مارشالوکاس در کتاب بی نظیر خودش « بازسازی مدارهای عشق ورزی مغز» به ما میگه شواهد پژوهشی نشون دادن که بله، میشه مغز و مدارهای آن رو تغییر داد.

این کتاب که سخت ترین مفاهیم آناتومی مغز رو‌ به ساده ترین شکل مطرح کرده می تونه به همه افرادی که از مشکلات مختلفی مثل درگیر شدن در روابط عاطفی ناکارآمد، رفتارهای عادتی و تصمیم گیری های نادرست رنج می برن کمک بده تا تغییرات مهمی رو در زندگی تجربه کنن.

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش برای کمک به مشتاقان تغییر و رشد دوره کتابخوانی این کتاب رو با تسهیلگری خانم فائقه رزاقی از نیمه دوم مهرماه برگزار می کنه.

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : احمدآباد، بلوار بعثت، انتهای ناصرخسرو ۱۹ سمت چپ، پلاک ۳۰ ️

۰۵۱۳۸۵۳۴۱۱۱

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹

۰۹۳۵۵۳۰۷۳۱۱

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی)

با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب وحرفه ای  کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روان شناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *