نوجوانی و چالشهای آن

 

نوجوانی و چالشهای آن

با سرکار خانم شجاعی درمانگر تخصصی نوجوان نوجوانی

مرحله عبور از دوره کودکی و‌ ورود به دوره جوانی است.

️مرحله ای که با فراز و فرودها و چالش‌های بسیاری همراه است. ️آگاهی از این چالشها و شیوه عبور سالم از آنها به والدین و نوجوان کمک می دهد این مرحله دشوار را با کمترین تنش پشت سر گذارند.

عدم مدیریت هیجان، سردرگمی در هویت و تلاش برای هویت یابی،مشکلات ارتباطی با والدین و خواهران و برادران در زمره مهمترین چالشهای این دوران است. پذیرش آنکه عبور از نوجوانی بدون گذر از این مراحل ممکن نیست می تواند به والدین در تعامل مناسب با نوجوان کمک کننده باشد.

با ما همراه باشید تا بهترین گام ها رو در این مسیر برداریم!

 

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : مشهد احمدآباد، انتهای ناصرخسرو ۱۹ سمت چپ پلاک ۳۰

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹ ️

۰۹۳۵۵۳۰۷۳۱۱

 

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی)

با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب وحرفه ای  کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روان شناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *