آسیب در رابطه: چگونه در یک رابطه آسیب می بینیم؟

ما با نیاز به تعلق و دلبستگی وارد رابطه می شویم.

اگر رابطه ارضا کننده نیاز ما نباشد، ما از راه کارهایی که به آنها عادت داریم استفاده می کنیم تا شریک عاطفی یا همسرمان را متوجه ناکامی خود کنیم.

اگر این راه کارها گنگ، مبهم و ناسالم باشند او نیز گیج می شود. بعنوان مثال نیاز که پاسخ نمی گیرد و قهر می کنیم.

قهر ما به شریک رابطه نمی گوید دقیقا چه چیزی را می خواهیم. بنابراین او گیج می شود. بدیهی است در این حالت نمی تواند نیاز ما را برطرف کند.

بنابراین :

ما ناکام تر می شویم️ پیامهای گیج کننده تری می دهیم️ شریک رابطه بیشتر گیج شده و ناکام کننده تر می شود️ ما ناکام تر می شویم.

و به این ترتیب چرخه های ناسالم در رابطه به چرخش در می آیند. کارگاه BLC مناسب شماست تا پیوند عشق رو در رابطه تون به شکل پایداری تجربه کنین… جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

 

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : کوهسنگی ۱۰ حاجی آبادی ۲/۲ پلاک ۳۵ واحد ۵ ️

۰۵۱۳۸۵۳۴۱۱۱

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹

۰۹۳۵۵۳۰۷۳۱۱

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی)

با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب وحرفه ای  کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روان شناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *