گروه درمانی

گروه درمانی


گروه درمانی چیه و چطور میتونه به ما کمک کنه؟

ریشه خیلی از مشکلات و مسایل ما از ارتباط هست، بنابراین تغییر و حل اونها هم در روابط بهتر می‌تونه اتفاق بیفته

در گروه با وجود شرایطی مثل رازداری و دوری از قضاوت میتونیم با خود واقعی‌مون در آینه دیگران مواجه بشیم و از پتانسیل گروه برای رفع مسایل و گره های درونی خودمون بهره بگیریم.

کسانی که تجربه گروه درمانی رو داشتن می‌دونن چطور این فضا می‌تونه رشد و آگاهی شون رو تسهیل کنه. اگر جزو این افراد هستین خوشحال میشیم تجارب شما رو در کامنت ها بخونیم.

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : کوهسنگی ۱۰ حاجی آبادی ۲/۲ پلاک ۳۵ واحد ۵ ️

۰۵۱۳۸۵۳۴۱۱۱

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹

۰۹۳۵۵۳۰۷۳۱۱

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی)

با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب وحرفه ای  کلینیک تخصصی روان شناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روان شناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *