گروه درمانی چیه و چطور میتونه به ما کمک کنه؟

گروه درمانی چیه و چطور میتونه به ما کمک کنه؟


گروه درمانی چیه و چطور میتونه به ما کمک کنه؟

ریشه خیلی از مشکلات و مسایل ما از ارتباط هست، بنابراین تغییر و حل اونها هم در روابط بهتر می‌تونه اتفاق بیفته در گروه با وجود شرایطی مثل رازداری و دوری از قضاوت میتونیم با خود واقعی‌مون در آینه دیگران مواجه بشیم و از پتانسیل گروه برای رفع مسایل و گره های درونی خودمون بهره بگیریم.

کسانی که تجربه گروه درمانی رو داشتن می‌دونن چطور این فضا می‌تونه رشد و آگاهی شون رو تسهیل کنه. اگر جزو این افراد هستین خوشحال میشیم تجارب شما رو در نظرهای این مطلب بخونیم !

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش با ۱۵ سال سابقه درخشان در ارائه خدمات روانشناختی و مجوز رسمی از بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی آماده ارائه خدمات تخصصی حضوری و آنلاین به هموطنان داخل و خارج کشور

آدرس : کوهسنگی 10 حاجی آبادی ۲/۲ پلاک ۳۵ واحد ۵ ️

۰۵۱۳۸۵۳۴۱۱۱

۰۹۱۵۵۳۰۷۳۶۹

کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش(آگاهی) با مدیریت و مسئولیت فنی دکتر هانیه بیجاری و 15 سال سابقه درخشان دارای مجوز رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره در حوزه های مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره  و روان درمانی در حوزه های مختلف بالینی و سلامت، زوج و خانواه، نوجوان، تحصیلی و شغلی و درمان تکنولوژیک به هم وطنان عزیز در داخل و خارج کشور می باشد.

تیم مشاوران و درمانگران مجرب کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره پویش آگاهی با تکیه بر دانش و تجربه علمی و عملی و همچنین پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در روانشناسی و مشاوره، همراه امن شما در مسیر رشد و آگاهی خواهند بود.جهت کسب اطلاعات بیشترو اطلاع از اخبار و رویدادهای کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی پویش لطفا ما رو در اینستاگرام دنبال کنید !

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *